Hea kodulehe printsiibid

Heal kodulehel on kindel eesmärk. Kodulehe tegemine on protsess, kus tuleb kindlasti läbi mõelda, mis on Teie äri seisukohalt kõige olulisem. Eesmärgist lähtuvalt peab hakkama kodulehele looma sisu ja vormi. Koduleht peab olema kenasti disainitud ja kasutajasõbralik ning teenima Teie eesmärki. Kui külastaja ei leia Teie kodulehelt kiiresti soovitud infot, siis ta suundub konkurendi lehele. Koduleht on ettevõtte visiitkaart, mis näitab, millise brändiga on tegu. Teie veebi üldmulje ja sisu on väga oluline.

Miks eelistada WordPressi platvormi?

Kodulehte on võimalik teha paljudele erinevatele platvormidele. Meie eelistame WordPressi platvormi, see on sisuhaldussüsteem ja suurte lisavõimalustega. Näiteks on võimalik lisada broneerimiskalendrit, pangalinke, ID-kaardi autentimist jne. WordPress on alusplatvorm, kus on võimalik teha kodulehti ja e-poode. Sisu muutmine ja lisamine on väga lihtne, ei eelda spetsiifilisi teadmisi. Suur osa, lausa 36% veebilehtedest, mida Te näete internetis on tehtud just WordPressi platvormile.

WordPressil on suur meeskond, mis kiiresti platvormi arendab, uuendab turvalisust ja funktsionaalsust.

Kas hinna ja kvaliteedi suhe on paigas?

Suudame pakkuda kvaliteetset teenust hea hinnaga. Oleme valmis andma garantii, et valmib täpselt Teie ootustele vastav koduleht. Hind oleneb sellest, kas soovite valmisdisaini või täiesti nullist loodud erilahendust.

Veebilehe tegemine on investeering, kus iga investeeritud euro tulevikus kordades tagasi tuleb.

Hinnapakkumisi võrreldes arvestage sellega, et odavuses peitub vähem tööd ja väiksem kvaliteet.

Mis teeb meid eriliseks?

  1. Kvaliteet – Meie eesmärgiks on alati pakkuda Teile kvaliteetset teenust. Kliendi rahulolu on meie jaoks kõige olulisem.
  2. Hind – Pakume soodsaid valmislahendusi ja erilahendusi. Teeme nii tunnihinna põhiliselt tööd kui ka projektipõhiliselt. Kodulehe tegemine on siiski investeering ja oma hindades lähtume sellest, et tulemus oleks tervik, millest tuleb Teie ettevõtele ka kasu.
  3. Teenus – Pakume kaasaegseid lahendusi ja peame väga oluliseks veebilehtede kasutamismugavust ja pilku püüdvat disaini.
  4. Hooldus – Pakume oma klientidele hooldusteenust. Hoiame teie töölehe korras ja pidevalt monitoorime.

Kodulehe tegemine etapid

  1. Mõelge välja oma kodulehe eesmärk. Eesmärgi püstitamisel saame ka meie Teile abiks olla, et saaks väga selgelt paika kodulehe eesmärk.
  2. Veenduge, et Teie koostööpartner on usaldusväärne ja suhtlemine oleks Teie jaoks mugav ja läbipaistev.
  3. Võimalusel mõelge, milline on Teie kodulehe orienteeruv eelarve. Kui Teil puudub ettekujutus, mis summadega peaks arvestama, siis samuti kirjutage meile ja teeme kindlaks Teie soovid ja plaanid ning paneme eelarve paika üheskoos.
  4. Võta meiega ühendust!

Kodulehe tegemine – Hooldus?

Koduleht vajab pidevat uuendamist ja täiendamist. Seetõttu pakume Teile ka hooldusteenust. Uuendame Teie veebilehte ja monitoorime, et leht oleks alati töökorras. Eriti soovitame hooldusteenust kasutada e-poodide puhul, et see toimiks alati tõrgeteta.

Kodulehe tegemine – Hind?

Miks pakkumiste hinnad on nii erinevad?

Oleneb, kas tegu on suure või väikse tegijaga. Väiksed tegijad jäävad hätta tavaliselt ja küsivad algselt küll väikest hinda, kuid lõppkokkuvõttes tuleb siiski pöörduda tegija poole, kes teeb selle ka ära. Väikeste või vabakutseliste arendajate puhul jääb tavaliselt puudu teadmistest ja ei osata hinnata projekti maksumust või siis tehakse korrapäratult, mille tagajärjeks on suuremad kulutused.

kodulehe tegemine

Võta meiega ühendust!