E-poe tegemine on WordPress WooCommerce platvormile on hea ja turvaline valik. Meie meeskond puutub antud platvormidega kokku igapäevaselt ja oleme veendunud, et just need on platvormid mida julgeksime soovitada kõigile.

Miks eelistada just WordPress ja WooCommerce platvorme?

E-poodi on võimalik ehitada erinevatele platvormidele, millest osad on tasuta ja osad tasulised. WordPress ja WooCommerce on sellepärast juba üks hea valik, kuna sellega ei kaasne igakuiseid väljaminekuid, mis osadel platvormidel võivad olla päris krõbedad. Natukene numbritest rääkides, siis lausa 36% veebilehtedest, mis Te näete internetis on tehtud just WordPressi platvormile.

WooCommerce platvorm on omakorda tunnustatud kui üks maailma kõige rohkemate võimalustega e-poe platvorme.

Kui need kaks väga populaarset platvormi omavahel liita, siis võite kindel olla, et tulemus on väga mugav, turvaline ja kasutajasõbralik.

Soovite natukene rohkem lugeda nende platvormide kohta?

WooCommerce’i kodulehekülg (ingliskeelne)

WordPressi kodulehekülg (ingliskeelne)

Ecommerce

Mis teeb meid eriliseks?

 1. Kvaliteet –Meie eesmärgiks on alati pakkuda Teile kvaliteetset teenust. Kliendi rahulolu on meie jaoks kõige olulisem.
 2. Hind – Pakume soodsaid valmislahendusi ja erilahendusi. Teeme nii tunnihinna põhiliselt tööd kui ka projektipõhiliselt. E-poe tegemine on siiski investeering ja oma hindades lähtume sellest, et tulemus oleks tervik, millest tuleb Teie ettevõtele ka kasu.
 3. Teenus – Pakume kaasaegseid lahendusi ja peame väga oluliseks veebilehtede kasutamismugavust ja pilkupüüdvat disaini.
 4. Hooldus –akume oma kodulehe hooldusteenust. Hoiame Teie töölehe korras ja pidevalt monitoorime.

E-poe tegemine etapid

 1. Mõelge välja orienteeruv toodete arv, mida soovite e-poes müüa. E-poe tegemisel on väga oluline, kas müüki tuleb 10 või 10 000 toodet.
 2. Kas e-pood tuleb ühekeelne või mitmekeelne? Tuleks mõelda, kas on vajalik mitmekeelne e-pood, kuna kindlasti omajagu mõjutab iga keel ka e-poe tegemise lõplikku hinda.
 3. Veenduge, et Teie koostööpartner on usaldusväärne ja suhtlemine oleks Teie jaoks mugav ja läbipaistev.
 4. Võimalusel mõelge, milline on Teie e-poe orienteeruv eelarve. Kui Teil puudub ettekujutus, mis summadega peaks arvestama, siis samuti kirjutage meile ja teeme kindlaks Teie soovid ja plaanid ning paneme eelarve paika üheskoos.
 5. Võta meiega ühendust!

Miks on oluline e-poe hooldus?

E-pood vajab pidevat uuendamist ja täiendamist. Pakume Teile ka hooldusteenust. Uuendame teie veebilehte ja monitoorime, et Teie e-pood oleks alati töökorras. E-poodide puhul kindlasti kasutage meie poolt pakutavat hooldusteenust, et Teie e-pood toimiks alati tõrgeteta.

Mõningad olulised punktid mida e-poe tegemisel/tellimisel peame oluliseks

Oleme aastate jooksul palju e-poode internetiavarustes näinud ja siinkohal tooks välja mõned olulised punktid, mida kindlasti peaks jälgima, et e-pood oleks turvaline. Mõnda allolevat punkti näeb ka külastaja, aga paljud on seotud haldamisega.

 1. WordPressi versiooninumber võiks olla varjatud. Varjamine on hea sellepärast, et siis ei saa erinevad robotid Teie e-poe versioonide kohta infot.
 2. HTTPS – seda näeb iga inimene internetis ringi vaadates. Aadressiribal peaks olema enne veebilehe nime lukustatud tabaluku ikoon. See on üks esmaseid asju, mis tõstab veebilehe turvalisust.
 3. Uuendamine on samuti väga oluline. Korrapärane hooldamine ja uuendamine on esiteks soodsam ja teiseks see tagab veebilehe turvalisuse.
 4. Kahtlased “pluginad” – Pluginate puhul on oluline, et ka nende arendajad uuendaksid nende turvalisust, sest vanad ja aegunud pluginad võivad Teie e-poodi tekitada turvaauke, kust omakorda saavad pahalased ligi mõningale infole.
 5. Turvalisuse tagamiseks oleks soovitav kasutada “pluginaid” mis aitavad lehe turvalisena hoida.
 6. Admin kasutajanime kasutamine – Olete nõus, et pangakaardi PIN koodiks ei ole sobilik 1234 või 000? Täpselt samamoodi on kasutajanimega Admin. Eriti rumal tegu oleks panna kasutajanimi Admin ja parool ka veel admin siis võib üsna kindel olla, et isegi rumal häkker saab Teie haldusliidesesse sisse.

Võta meiega ühendust!