WooCommerce on tunnustatud kui üks maailma kõige rohkemate võimalustega e-poe platvorm. WordPressis loodud kodulehe puhul on nende omavaheline liidestamine ääretult lihtne ja mis veel parem – ei maksa midagi, kuid annab palju võimalusi isikupärase, kasutajasõbraliku ja turvalise e-poe loomiseks.

WooCommerce

Toodetest teenusteni, globaalselt

Ükskõik, mis valdkonnas Teie äri tegutseb, WooCommerce aitab kiirelt avada e-poe, mille abil jõuab kogu tootevalik laiema, vajadusel globaalse sihtrühmani. WooCommerce võimaldab Teil müüa nii tooteid, teenuseid, püsitellimusi, kui ka sisu vaid registreeritud kasutajatele.

Teadagi, e-äril ei ole piire. Seetõttu on WooCommerce’i platvormil võimalik e-pood tõlkida teistesse keeltesse, määrata erinev hinnastus, vajadusel kaubelda erinevates valuutades ning liidestada vastavalt sihtriigile makselahendusi.

Hulgaliselt kohandamisvõimalusi

Nagu ka WordPressi puhul, on WooCommerce platvormil hulgaliselt tasuta ja tasulisi laiendusi, millega oma e-poele funktsionaalsusi ja rakendusi lisada. Saadaval on üle 400 ametliku, WooCommerce’i arendustiimi poolt väljaarendatud laienduse, mis aitavad Teil parandada e-poega seonduvat logistikat, annavad juurde turundusautomaatika- ja analüüsivõimalusi, võimaldavad liidestada erinevaid makselahendusi, parandada klienditeenindust ja muid valdkondi. Lisaks on loendamatu arv kolmandate osapoolte arendatud laiendusi. Kõik selle nimel, et saaksite oma klientidele pakkuda kaasahaaravat ja mugavat ostukogemust ning eristuda konkurentidest parema e-teeninduse poolest. Kui nendest võimalustest jääb väheks, siis tasub luua eridisainiga e-pood. [link teenuste lehele]

Aita klientidel leida see kõige olulise

Iga e-poe puhul on väga oluline selle kasutajasõbralikkus. Seetõttu tasub hoolikalt läbi mõelda lehe ülesehitus ja menüü, kuna see mõjutab väga palju klientide rahulolu keskkonnaga ning kas nad leiavad enda jaoks õige toote. WooCommerce’i abil on võimalik tuua esile hetkel kõige olulisem osa tootevalikust. Näiteks saate juba e-poe avalehel kuvada populaarseid tooted, uudistooteid, soodushinnaga tooteid, kõrgelt hinnatud tooteid või mõnda muud kategooriat, mis Teie klientide jaoks huvipakkuv võiks olla.

Mõnikord tasub aga kliendid ise ka täpselt ei tea, mida nad vajavad, kuni nad seda näevad. Selle maagilise avastamismomendi nimel tasub automatiseeritult soovitada juurde kokkusobivaid tooteid.

> Loe lisaks, millised on hea kodulehe kõige olulisemad omadused

Sobib ka alustavale- ja väikeettevõtjale

WooCommerce platvormil olevat e-poodi on lihtne ja taskukohane alustada. Platvormi endaga ei kaasne mingeid püsikulusid. Tootevaliku ja teenuste laienedes on lihtne e-poodi edasi arendada ja laiendada. Nii käib e-pood kaasas ettevõtte arenguga ja Te ei pea oma tootevaliku muutudes nullist uue e-poe arendamisega alustama.

> Vaata ka WooCommerce’i tutvustavat videot:

E-poe avamise eesmärk on alati uute tuluallikate loomine ja WooCommerce’iga on see väga lihtne. E-poe arendamine on kiire ja taskukohane ning võimaldab Teil oma tootevalik kasutajasõbralikul viisil klientideni viia. Kui Teil tekkis WooCommerce’i kohta küsimusi või kahtlusi, kas see Teie ettevõtte jaoks just kõige õigem platvorm on, siis võtke meiega ühendust ja koostöös leiame parima võimaliku lahenduse.