IT-partneri valimine on oluline, kuna koostöö kestab pikalt ja soovitud tulem – kasutajasõbralik koduleht või e-pood – on Teie ettevõtte jaoks äriliselt olulise tähtsusega. Seega tasub enne kodulehe tegemisega pihta hakkamist kindlaks teha, kas valitud ettevõte on õige partner. Toome välja mõned punktid, millele IT-partnerit valides tähelepanu pöörata.

IT-partner

Järelteeninduse olulisus.

Sageli arvatakse, et kui koduleht saab valmis, siis sellega vajadus IT-partneri järele lõppeb. Kuid koduleht, nagu Teie ärigi, on pidevalt arenev ja muutuv ning ette tuleb muudatusi, mis vajavad IT-partneri poolt teostust. Näiteks tasub alati juurde võtta kodulehe hoolduse teenus, mis aitab lehte alati töökorras hoida. Sageli lehe algne arendaja teab kõige paremini lehe siseelu ja partnerit vahepeal vahetades ei pruugi uus osata kõigi vigu lahendada. Järelteeninduse pakkumine on oluline näitaja – see pakub garantiid, et ettevõte seisab vajadusel ka Teie kõrval kui koduleht valmis saab ja nad on valmis esilekerkivate probleemide puhul aitama.

Kaasamõtlev

Hea IT-partner üritab mõista Teie äri ja vajadusi ning proaktiivselt pakub kodulehe tegemisel ideid ja lahendusi, kuidas soovitud tulemuseni jõuda. Iga äri on unikaalne, isemoodi vajadustega ja mis töötab ühe ettevõtte puhul ei pruugi sama tulemust anda teise puhul. Eriti eridisainiga kodulehe või e-poe puhul on kaasamõtlev IT-partner väga väärtuslik, kuna sellise juhul tuleb kodu leht ja e-pood ehitada üles nullist ning protsess on ajamahukas.

> Loe lisaks: Eridisain või valmislahendus – kumba eelistada?

Hea hinna ja kvaliteedi suhe

Lihtsalt kodulehe tegemise hinnanumbrist jääb otsuse tegemiseks väheks. Oluline on, mida Te selle eest vastu saate ehk kas hinna ja kvaliteedi suhe on paigas. Kodulehe ja e-poe arendamine on protsess ning sageli tekib ka arendamise käigus ideid, mis funktsionaalsusi veel lisada või disainiparandusi. Oluline on IT-partneri põhjalik eeltöö, et võimalikult hästi kaardistada Teie ettevõtte vajadusi ja arvestada klientuuri eripäradega.

> Loe siit, miks tasub eelistada WordPress platvormi.

Professionaalne

Kogemustega IT-meeskond oskab hoida oma hinna ja kvaliteedi suhte paigas, pakkuda toimivaid lahendusi, on kursis veebimaailma trendide ja arengutega ning oskavad ennetada bugide ja kodeerimisvigade teket. Mittetöötavad lingid kodulehel, aeglane lehe laadimiskiirus või muud vead ei jäta Teie klientidele head muljet, kuid professionaalse IT-partneri abiga neid ei tohiks tekkidagi.

Koostööaldis

Hea IT-partner oskab Teile jätta mulje nagu oleksite tema ainus klient. Ta mõtleb kaasa, vastab kiiresti, leiab Teie ettevõttele sobivaid lahendusi ning kliendisuhtlus on meeldiv ja asjalik. Oluline on, et IT-partner võtaks aega, et Teie äriga end kurssi viia ja põhjalikult Teie soove kaardistada, sest vaid nii saate oma ettevõtte probleemidele õiged lahendused. E-poe ja kodulehe edaspidises halduses on ka Teie ettevõtte töötajatel oluline roll ning IT-partner oskab õpetada kodulehe ja e-poe haldamist.

Kui Teile tundub, et soovite oma kodulehe tegemiseks või e-poe arendamiseks partnerit, keda kõik need eelpool mainitud punktid iseloomustavad, siis võtke meiega ühendust. Esimene konsultatsioon, kus selgitame välja Teie ettevõtte soovid ja vajadused, on alati tasuta!